Ana Sayfa Mobil Turkcell Ödemeli Arama Nasıl Yaparız?

Turkcell Ödemeli Arama Nasıl Yaparız?

155
0

Ödemeli arama servisi hizmeti sunan operatörlerden bir tanesi de Turkcell olarak karşımıza çıkıyor ve bu servisten hizmet almak için herhangi bir ücret ödemenize de gerek yoktur. Turkcell ödemeli arama detaylarını bu yazımızda bulabilir ve sizler de merak ettiğiniz sorulara yanıt alabilirsiniz.

Liralarınız bittiği takdirde arama yapamayacağınızı sizler de çok iyi biliyorsunuz ancak endişe etmenize gerek yok çünkü yıllardır süregelen bir hizmet mevcut ve ödemeli arama ile birlikte liralarınız olmasa bile arama yapabiliyorsunuz. Dilerseniz öncelikli olarak ödemeli arama nedir sorusuna yanıt verelim ve devamında da nasıl yapılacağına hep birlikte göz atalım.

Turkcell Ödemeli Arama Nedir?

Konuşma ücretini karşı tarafın ödemesini sağlayan bir servis hizmetidir. Az önce de ifade ettiğimiz gibi liralarınız bittiğinde ve arama yapamadığınız anlarda sizler de ödemeli arama servisinden faydalanabilir ve karşı tarafın ödemesini sağlayabilirsiniz. Bu sayede iletişim engellenmeyecek ve sorunsuz bir şekilde devam edecektir. Oldukça faydalı bir servis hizmeti ve Turkcell aboneleri bu konuda kendilerini fazlasıyla şanslı hissediyorlar.

Turkcell Ödemeli Aramada Süreç Nasıl İşliyor?

*135# yazdıktan hemen sonra arayacağınız numarayı ekleyin ve numaranın sonuna # işareti ekleyerek aramalarınızı yapın. Yapmanız gereken şey bu kadar basit. Bu arama türünde bilmeniz gereken bazı detaylar var ve dilerseniz bu detayları da birlikte inceleyelim.

Ödemeli arama yaptığınızda konuşma direkt başlamayacaktır. Karşı taraf aranacak ve bu konuda detaylı bilgi aktarılacaktır. Ücretlendirmenin yanı sıra bunun bir ödemeli arama olduğu bilgisi de veriliyor ve eğer karşı taraf kabul ederse çağrı sizlere geri dönüyor ve sohbet etmeye başlayabiliyorsunuz. Turkcell ödemeli arama hizmetinden bu şekilde faydalanabilirsiniz ve karşı tarafın onayı olmadan herhangi bir işlem yapmanız ne yazık ki mümkün değildir.

– Ödemeli arama hizmeti ile birlikte Turkcell abonelerini arayabiliyorsunuz ve farklı bir operatörü aramak istediğinizde bu hizmet ne yazık ki olumlu yanıt vermeyecektir. İlgili tuşlamayı yapsanız bile arama gerçekleşmeyecek ve operatör konusunda bilgi verilecektir.

– Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti kullanıcıları ile de ödemeli arama üzerinden konuşma yapabiliyorsunuz ve ücretlendirmede herhangi bir değişiklik olmayacağını da hatırlatmak isteriz.

Turkcell Ödemeli Arama Neden Kullanılır?

Liralarınız olmadığı durumlarda acil arama yapanız gerekiyorsa eğer gerçek bir can simidi olarak sizler de ödemeli arama seçeneğini tercih edebilirsiniz. Turkcell abonesi olduğu takdirde karşı tarafa ulaşmakta herhangi bir sıkıntı yaşamayacaksınız. Ödemeli aram, an itibarıyla tüm operatörlerde sunulan bir hizmettir ve kullanıcılardan tam puan almaya da devam ediyor.

Turkcell Ödemeli Arama Nasıl İptal Edilir?

Abone olarak katılım sağlayacağınız ve hizmet alacağınız bir servis değildir. Yukarıda bahsi geçen kodu ve ilgili numarayı girdiğiniz takdirde arama yapabiliyorsunuz ve sonrasında bu kodu her numara için tekrar tekrar gireniz gerekecektir. İptal etmek için ekstra bir şey yapmanıza gerek yok çünkü az önce de söylediğimiz gibi tek kullanımlık bir hizmettir.

Ödemeli arama ile birlikte sevdiklerinizin size ulaşması ya da sizin sevdiklerinize ulaşmanız daha kolay bir hal alıyor. Olur da lira yükleyecek durumunuz olmazsa eğer bu servisten ücretsiz olarak faydalanma şansına sahipsiniz.

Turkcell ödemeli arama ile birlikte cebinizden herhangi bir şekilde para çıkmıyor ve tutar tamamen karşı tarafa yansıtılıyor. Kullanıcıların beğenisini kazanan ve binlerce kullanıcı tarafından tercih edilen ödemeli arama servisi, acil durumlarda can simidiniz olmaya devam ediyor ve sizler de dilediğiniz an bu servisten en iyi şekilde faydalanabiliyorsunuz.

Önceki İçerikGizli Numaradan Arama Nasıl Yapılır?
Sonraki İçerikTürk Telekom Ödemeli Arama Nasıl Yaparız?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz