Ana Sayfa Sosyal Medya Tiktok Işıltılı Efekt Nasıl Yapılır?

Tiktok Işıltılı Efekt Nasıl Yapılır?

127
0
tiktok-isiltili-efekt-nasil-yapilir

Dönemin en çok tercih edilen ve popüler hale gelen uygulaması olarak tiktok ismini gönül rahatlığı ile verebiliriz. Milyonlarca insan tarafından kısa vidyolar çekilerek sanal aleme aktarılıyor ve artık ünlü isimler de bu mecrada yer alıyor. Tiktok’ta ışıltı efekti ekleme başlığı altında sizlere bazı bilgiler vereceğiz ve etkileyici bir efekt ile tanışacaksınız.

  • Tiktok uygulamasını açarak ilk adımı atalım.
  • Artı simgesine tıklayalım ve video resim oluşturma menüsüne geçelim.
  • En alt kısımda efektler butonu yer alıyor olacaktır.
  • Güzellik simgesine geçiş yaparak devam edelim.
  • Gümüş filtre yani Bling’e ulaşana kadar aramaya devam edelim.
  • Bling efektini bulduktan sonra uygulama butonuna basmanız yeterli olacaktır.

tiktok-isiltili-efekt-nasil-yapilir

Riktok uygulaması, efektler konusunda en geni ve zengin yelpazeye sahip uygulamalardan biri ve aslında onu tercih edilir ve popüler hale getiren en önemli hususlardan bir tanesi de kesinlikle budur. Sizler de daha faza filtre ve efekt ile ilgi çekici vidyolara imza atmak isterseniz eğer bu uygulamadaki yerinizi alabilirsiniz.

Son dönemde çok sayıda ünlü isim de eğlenceli vidyolar ile dijital dünyaya katkıda bulunmaya devam ediyor. Kısa süre içerisinde fenomen olmak için en ideal uygulamalardan biri olduğunu düşünüyoruz.

Tiktok Nedir?

Sosyal medyanın en eğlenceli ve dikkat çekici içeriklerinin yer aldığı özel bir mecra diyebiliriz. Kısa vidyolar çekerek komik ve eğlenceli işler imza atabilirsiniz. Belli konseptleri tekrar edebilir ve özgün olmasa da içerik üretebilirsiniz.

Az önce de bahsettiğimiz gibi filtre desteği ile birlikte daha çekici ve daha cazip bir uygulamaya dönüştü ve bu da Tiktok ismini her geçen gün bir adım daha öne taşıyor. Henüz bir hesabınız yoksa eğer sizler de profil oluşturabilir ve bu kalabalık ailedeki yerinizi bir an önce alabilirsiniz. Çok sayıda kullanıcı var ve emin olun her biri içerik üreterek sosyal medyaya ve dijital dünyaya en iyi şekilde katkı sağlıyor ve bu da eğlenceli içeriklerin artmasına neden oluyor.

Önceki İçerikŞarj Aleti Neden Yavaş Doldurur?
Sonraki İçerikTikTok Kullanıcı Adı Değiştirme

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz