Ana Sayfa Oyun CS GO Kan Silme Kodu Nedir?

CS GO Kan Silme Kodu Nedir?

11531
0
cs-go-kan-silme-kodu-nedir

CS GO Kan Silme Kodu ile daha temiz ve seri bir oyun oynayabilirsiniz. Kan silme kodu pek çok oyuncunun tercih ettiği bir yöntemdir. Peki bu kod detaylı olarak ne işe yarar? İşte detaylar…

CS GO daha temiz harita için kullanılan ve “Kan silme kodu” olarak bilinen kod. Bu kod ile fps açısından kazanç sağlamanın yanı sıra haritada dikkatinizi bozan şeyleri de kaldırmış olursunuz. CS GO oyununu profesyonel oynayan oyuncular, ekranda kan görselinin uzun süre ekranda kalmasından dolayı şikayetçiler. Valve şirketi ise kısa bir kod girerek bu eklentinin devre dışı bırakılmasını sağlamaktadır. Bu kodları oyun içerisinde değiştirebilirsiniz.

Bahsettiğimiz bu kod kan grafiklerini yok eden bind shift”+speed; r_cleardecals” kodudur. Bu kodu konsola girdiğiniz ve oyun içerisinde SHIFT tuşuna bastığınız zaman duvardaki mermi ve kan izlerini görmezsiniz.  Daha sade oyun oynamak isteyenler için güzel bir koddur.

*Bu kodu profesyonel oyuncuların dışındaki güncel yayıncılarda kullanmaktadır.

*CS GO Kan silme komutu kanları, bombaların yaptığı tahribatı ve eskimiş görüntüyü de ortadan kaldırır.

*CS GO kan silme kodunu sürekli kullandığınız bir tuşa atayabilirsiniz.

*Oyunda ses kasmak için kullanılan Shift tuşunu varsaymak gerekirse kullananlar için çok iyi bir seçim olacaktır.

CS GO kan izi kaldırma kodu ile FPS sayınızda ortalama bir kazanç sağlarken, aynı şekilde temiz bir ekranda kazanmış olacaksınız.

cs-go-kan-silme-kodu-nedir

CS GO oyununda efektler oldukça önemli. Büyük organizasyon, turnuva v.b oyun oynayan oyuncular için görülen ekstra grafik detayı maçın seyrini değiştirebileceğini ön görmekte. Bazı oyuncular oyundaki grafiksel efektlerden memnun olmasa da bazı oyuncular ise oyun deneyimini yükselteceğini düşünmekte. Hal böyle olunca oyun geliştiricileri grafik ayarının kapanıp açılması için komut belirlemiş. Bu komutları oyun içerisindeki panele giriş yaparak grafiksel eklentileri aktif ve deaktif hale getirebiliyorsunuz.

CS GO Kan Silme Kodu Tuşa Nasıl Atanır?

1.Steam’a giriş yapın. Ardından CS GO oyununu açın.

2.Oyun içerisinde bulunan oyun konsolunu açın. (ESC tuşunun hemen altında bulunan tuş ile yapabilirsiniz.)

3.Shift yerine dilediğiniz tuşu kullanabilirsiniz. Bind shift ve speed; r_cleardecals bu işlemi yaptıktan sonra CS GO kan silme kodunuz aktif hale gelecektir. Oyun oynarken Shift tuşuna bastığınızda kanlar silinecektir.

CS GO Kan Silme Kodu: bind shift”+speed; r_cleardecals”

CS GO Kan Silme Kodu Nasıl Kapatılır?

*Kan silme kodunu bir kez kullandıysanız yapmanız gereken oyun içerisinde CS GO kan kapatma kodunu aktif hale getirmek için kullandığınız tuşa bir kere basmanız yeterli olacaktır.

Önceki İçerikKlavyede Dolar İşareti Nasıl Yapılır?
Sonraki İçerikEn İyi PUBG Şekilli Nickleri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz