Ana Sayfa Mobil Türk Telekom Ödemeli Arama Nasıl Yaparız?

Türk Telekom Ödemeli Arama Nasıl Yaparız?

96
0

Acil durumlarda en çok ihtiyacınız olan servislerden bir tanesini incelemeye çalışacağız. Türk Telekom ödemeli arama servisi, hali hazırda aktif bir şekilde kullanıcılara sunulmaya devam ediliyor. Faturasız hat sahiplerinin yanı sıra faturalı hat sahipleri de bu servisten en iyi şekilde faydalanabiliyor. Liralarınız olmadığı takdirde ve yükleme yapamadığınız durumlarda sizler de ödemeli arama servisini kullanarak ücreti karşı tarafın ödemesini sağlayabilirsiniz.

Oldukça faydalı bir servis hizmeti olduğun düşünüyoruz ve bir can simidi olarak değerlendirmek de mümkündür. Türk Telekom’un yanı sıra diğer operatörler de bu hizmeti sunmaya devam ediyor. Acil anlardaki arama ihtiyaçlarınıza sizler de bu servis aracılığı ile yanıt alabilecek ve herhangi bir ödeme yapmayacaksınız. Dilerseniz diğer detaylara da hep birlikte göz atalım ve soru işaretlerini ortadan kaldırmaya çalışalım.

Türk Telekom Ödemeli Arama Detayları:

Türk Telekom kullanıcısı iseniz ve bu servisten faydalanmak istiyorsanız eğer karşınıza iki farklı seçenek çıkıyor. Ödemeli aramak istediğiniz numarayı 9696’ya sms şeklinde iletmeniz yeterli olacaktır. Bu sayede servis hizmeti devreye giriyor ve ödemeli arama kısa süre içerisinde karşı tarafa iletiliyor. Eğer karşı taraf bu aramaya izin verirse sizler de sohbet etmeye başlıyorsunuz.

Bir diğer yöntem ise *135# kodlaması ile karşımıza çıkıyor. Bu kodun ardından numarayı ekleyip sonuna da # yazarak arama yapmanız yeterli olacaktır.

​​​​​​​​Bu iki seçenekten herhangi birini kullanarak sizler de aramalarınızı sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Bu aramalarda herhangi bir ödeme yapmayacaksınız ve ücretlendirme doğrudan karşı tarafa yansıtılacaktır.

Türk Telekom Ödemeli Aramayı İptal Etme

İptal ettireceğiniz bir abonelik ya da kayıt durumu söz konusu değildir ve tek kullanımlık olduğunu da hatırlatmak gerekiyor. Her ödemeli arama için ayrı ayrı işlem yapmanız gerekiyor ve iptal ettirmenize de gerek kalmıyor. Ödemeli arama işlemlerinde karşı tarafa da gerekli bilgi veriliyor ve eğer kabul ederse arama gerçekleşiyor. Aksi takdirde çağrı geri dönmeyecek ve konuşma yapamayacaksınız.

Türk Telekom Ödemeli Arama Faturaya mı Yansıyacak?

Ücretlendirme, doğrudan faturaya yansıyor. Herhangi bir ek paket ya da hediye paketten kesinti yapılması gibi bir durum söz konusu değildir. Ödemeli arama esnasında bu bilgi detaylı bir şekilde aktarılıyor ve az önce de ifade ettiğimiz gibi karşı tarafın onayı doğrultusunda işlem yapılıyor.

Türk Telekom Ödemeli Arama Ne İşe Yarar?

Yıllardır birçoklarımızın tercih ettiği ve kullandığı servislerden bir tanesi olan ödemeli arama servisi, acil durumlarda ihtiyaçlarımıza yanıt vermeye devam ediyor. Liralarınız bittiği takdirde sizler de ödemeli arama servisinden faydalanabilir ve ücretsiz görüşmelere imza atabilirsiniz. Lira yükleyecek bir durumda değilseniz ya da yanınızda yeterli para yoksa eğer ödemeli arama servisi en büyük kurtarıcınız olacaktır.

İmdadınıza yetişecek olan bu servisten faydalanmak adına Türk Telekom üyesi olmanız yeterlidir. Ödemeli arama servisi, Türk Telekom kullanıcıları ile görüşme yapmanızı sağlıyor ve farklı bir operatörü ödemeli arayamıyorsunuz.

Liralarınızın bittiği anlarda sizler de ödemeli arayabilir ve ücret ödemeden konuşma yapabilirsiniz. Türk Telekom’un yanı sıra ülkemizde aktif olarak hizmet veren operatörlerin tamamı bu ayrıcalığı sizlere sunuyor. İletişimin kesilmemesi ve yarıda kalmaması adına önemli bir avantaj olduğunu düşünüyor ve detayları sizinle de paylaşıyoruz.

Yukarıda bahsi geçen Türk Telekom ödemeli arama adımlarını eksiksiz bir şekilde uyguladığınız takdirde sizler de ödemeli arama yapabilecek ve iletişime kaldığınız yerden devam edeceksiniz. Faturalı hat sahipleri ile birlikte faturasız hat sahipleri de bu hizmetten en iyi şekilde faydalanabiliyor ve taleplerinize doğrudan yanıt alabiliyorsunuz.

Önceki İçerikTurkcell Ödemeli Arama Nasıl Yaparız?
Sonraki İçerikVodafone Ödemeli Arama Nasıl Yaparız?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz