Ana Sayfa Sosyal Medya TikTok Kullanıcı Adı Değiştirme

TikTok Kullanıcı Adı Değiştirme

47
0
tiktok-kullanici-adi-degistirme

Her geçen gün kullanıcı sayısını arttıran ve daha fazla kullanıcıya hitap etmeyi başaran uygulama, cemiyet hayatının ünlü isimlerini de misafir etmeye devam ediyor. Sanat camiası da TikTok’ta ve bugün, uygulama hakkında konuşacağız. Tiktok kullanıcı adı değiştirme işleminin yanı sıra yine uygulamaya dair merak edilen diğer detayları da aktarmaya çalışacağız.

TikTok, kısa videolar ile eğlenceli içerikler üretebileceğiniz bir mecra ve etkileşim gerçekten yüksek. Az önce de ifade ettiğimiz gibi ünlü camiasının büyük bir kısmı da reklam ve iş birliği çalışmaları için artık bu mecrayı tercih ediyor.

Henüz bir hesap sahibi değilseniz eğer sizler de vakit kaybetmeden yerinizi alabilir ve TikTok çekmeye başlayabilirsiniz.

TikTok Kullanıcı Adı Değiştirme Nasıl Yapılır?

Asıl konumuz kullanıcı adı değişikliği ve dilerseniz yavaş yavaş asıl konumuza da değinmeye başlayalım. TikTok, kullanıcı adınızı değiştirmeniz etabii ki izin veriyor ancak bir kısıtlama olduğunu da belirtmek isteriz. Öncelikli olarak nasıl ve ne şekilde yapacağınıza göz atalım ve devamında da bu kısıtlama durumunu detaylı bir şekilde ele alalım.

  • Uygulamaya giriş yaptıktan sonra profil butonuna tıklayın.
  • Kırmızı renkli profili düzenle butonu ile devam ediniz.
  • Açılan pencerede kullanıcı adınızın yer aldığı bölüme dokunun ve istediğiniz bir kullanıcı adını yazın.
  • Eğer girmiş olduğunuz kullanıcı adı farklı bir TikTok kullanıcısı tarafından tercih edilmemişse onay alacaksınız ve kullanıcı adınızı da sorunsuz bir şekilde değiştirmiş olacaksınız.

Dikkat çekici bir kullanıcı adı her zaman için sizleri bir adım daha öne taşıyacaktır. Eğer uygulamadaki fenomenlere bakacak olursanız nick konusunda ne denli yaratıcı oldukları gerçeğini sizler de daha net bir şekilde fark ediyor olacaksınız. Eğer kullanıcı adınız sıradan ise ve bunu değiştirmek istiyorsanız yazımızda yer alan adımları eksiksiz uygulamanız ve takip etmeniz yeterli olacaktır.

Kullanıcı adı değişikliği ile ilgili merak edile bir diğer detayı da yine alt başlık halinde aktaralım istiyoruz. Kısıtlama konusunu inceleyelim ve hangi aralıklarla değişiklik yapabileceğinizi görelim.

30 Günde 1 Değişiklik Hakkınız Var

Birçok uygulama bu konuda herhangi bir kısıtlama getirmiyor ancak TikTok, suistimal durumunu önlemek adına 30 günde 1 kez değişiklik yapabileceğinizi ifade ediyor. Daha fazlasını yapamıyorsunuz ve tekrar tekrar denediğinizde sizler de hata alacaksınız. Bu yüzden doğru bir karar vermeniz gerekiyor ve kullanıcı adınızdan emin olduğunuz takdirde sizler de değişikliği sorunsuz bir şekilde yapabilirsiniz.

Az önce de ifade ettiğimiz gibi ne kadara farklı ve ne kadar özgün bir kullanıcı adı tercih ederseniz takipçileriniz ve hesaplarınız için de bir o kadar iyi olacaktır. Bu sayede insanların dikkatini çekebilir ve daha fazla takipçi toplayabilirsiniz.

Aslında yalnızca TikTok uygulaması için değil, an itibarıyla aktif olarak çalışmalarına devam eden diğer tüm mecralar için aynı durum geçerlidir. İnsanlar öncelikli olarak kullanıcı adınıza bakıyor ve devamında içeriklerinize göz atıyor. Dikkat çekici bir kullanıcı adı sayesinde insanları profillerinize daha yakın hale getirebilirsiniz. Bu sayede fenomen olmak için de artı değer ekleyeceksiniz.

Konu ile ilgili merak ettiğiniz birçok farklı detayı kısa kısa aktarmaya çalıştık. Uygulamaya dair merak edilen diğer konular için ise sizler de TikTok iletişim ekibi ile görüşme yapabilir ve sorularınızı doğrudan bu ekibe aktarabilirsiniz. Henüz bir hesabınız yoksa dakikalar içerisinde bir hesap açabilir ve sizler de içerik üretmeye başlayabilirsiniz.

Önceki İçerikTiktok Işıltılı Efekt Nasıl Yapılır?
Sonraki İçerikInstagram’da Engellendiğimi Nasıl Anlarım?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz