Ana Sayfa Mobil WhatsApp Çevrim İçi Takip Nasıl Yapılır?

WhatsApp Çevrim İçi Takip Nasıl Yapılır?

1834
0
whatsapp-cevrim-ici-takip-nasil-yapilir

WhatsApp çevrim içi takip ve bildirim uygulaması ile dilediğiniz kişi ya da kişilerin WhatsApp hareketlerini takip edebilir, kişi ya da kişiler whatsApp’a her giriş yatığında bildirim alabilirsiniz. Yazımızda Android ve İPhone’da kullanabileceğiniz WhatsApp çevrim içi takip uygulamaları ile kişi WhatsApp ‘da çevrim içi olduğunda bildirim alabilirsiniz.

Bu uygulama ile sevgilinizin hangi saatlerde kaç dakika boyunca çevrim içi olduğunu kontrol edebilirsiniz. Ayrıca WhatsApp çevrimiçi takip uygulaması ile ebeveynler çocuklarını takip edebilirler.

WhatsApp takip uygulamalarını kullanırken, kişi sizi engellese dahi WhatsApp girişlerini takip edebilirsiniz. Takip ettiğiniz kişinin son görülme zamanı, WhatsApp’ ta geçirdiği zamanı görebilir ve bildirim alabilirsiniz. Ayrıca bu uygulama ile karşı tarafın mesajın okunduğuna dair bilgi gönderme ve uygulamaya son giriş saati gibi bilgileri kapatabiliyorsunuz. Böylelikle görüşmek istemediğiniz kişilerin bu bilgileri görmelerini engellemiş olursunuz.

whatsapp-cevrim-ici-takip-nasil-yapilir

Dünyanın en popüler anlık mesajlaşma platformu olan WhatsApp bir çok yeni özelliği ile kullanıcılarına kapsamlı bir iletişim sunmaya devam etmektedir.  Facebook’un 19 milyar dolara satın aldığı günden bugüne pek çok yeni işlevsel özellikleri ile kişilerin mahremiyetine önem veren özellikleri de beraberinde getirmektedir.

Android Cihazlar İçin WhatsApp Çevrimiçi Takip

WaRadar: Online uygulaması wLog uygulaması ile aynıdır. Android cihazların kullanabileceği bu uygulama ile takip etmek istediğiniz kişinin adını ve telefon numarasını yazıp ücretsiz dene butonuna dokunarak sevgilinizin ya da takip etmek istediğiniz kişinin whatsApp etkinliklerini takip etmeye başlayabilirsiniz.

Android için WaRadar: Online İndir

WhatsApp çevrimiçi takip ve bildirim uygulamaları ilk kullanımda denemeniz için ücretsiz süre vermektedir. Sonraki zamanda ücretlendirmeler haftalık ve aylık şekilde yapılmaktadır. Ücretsiz deneme süresi bitmeden önce üyeliği iptal etmeniz gerekiyor. Aksi takdirde ücret periyodik olarak kesilmeye devam etmektedir.

IOS için WhatsApp Çevrimiçi Takip

İPhone kullanıcıları wLog uygulaması ile takip etmek istediği numarayı ücretsiz 12 saat takip edebilirler.  Bu uygulama ile takip etmek istediğiniz kişinin çevrim içi faaliyetini takip edebilirsiniz. Takip ettiğiniz kişiye bildirim gitmez. Uygulamadan memnun kalırsanız uygulamanın haftalık ya da aylık premium üyeliğini satın alabilirsiniz. İOS ve Android cihazlar için ekleme yaptığınız numaralara kesinlikle bildirim gitmez ve takip edildiklerini anlamazlar.

Önceki İçerikEn Popüler Fotoğraf Gizleme Uygulamaları
Sonraki İçerikMetre Kare işareti Nasıl Yapılır?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz