Ana Sayfa Mobil En Popüler Fotoğraf Gizleme Uygulamaları

En Popüler Fotoğraf Gizleme Uygulamaları

774
0
fotograf-gizleme-uygulamasi

Her türlü bilginin rahatlıkla ulaşılabildiği internette gizlemek istediğimiz bazı bilgiler istenmeyen şekilde farklı yerlerde yer alabiliyor. Teknoloji bu gibi sorunlara yol açmakla birlikte bu sorunları mobil uygulamalar ile gizleyebilirsiniz. İşte fotoğraf, dosya, video kişisel bilgilerin güvenliğini sağlamak için kullanabileceğiniz mobil fotoğraf gizleme uygulaması örnekleri…

Fotoğraf Gizleme Uygulamaları

Bazı cihazlarda bu görüntüleri ekstra uygulama duymadan gizleyebilirken, bazı özelliği olmayan cihazlarda fotoğraf gizlemek için uygulamaya ihtiyaç duyulacaktır.  Bu sebeple dosya, fotoğraf, sohbet gibi kişisel bilgileri gizlemek için foto gizleme program seçeneklerinde yardım almak gerekli.

Private Photo Vault

Private Photo Vault uygulaması İOS işletim sistemine sahip cihazlar için tasarlanmış ücretsiz uygulamadır. Uygulamayı App Store üzerinden indirdikten sonra gizlenmesi istediğiniz fotoğrafları sürükleyerek uygulamaya taşıyın. Kasa mantığı ile çalışan bu uygulama, gizli kalmasını istediğiniz fotoğrafları bu uygulamanın içine sürükleyerek ve pin kodu ile şifreleyerek fotoğraflarınızı saklı tutabilirsiniz.

Best Secret Folder

Best secret folder uygulaması, cihazınızda gizli bir uygulamanın olduğunu kimsenin bilmesini istemeyenler için tam bir gizlilik sunmaktadır. Kendini de telefon içerisinde saklama özelliğine sahip bu uygulama dışarıdan gelecek olan bir müdahaleye karşı tam güvenlik altında kalmasını sağlar. Kullanıcıdan başkası uygulamayı cihaz içerisinde bulabilme durumu söz konusu değildir.

fotograf-gizleme-uygulamasi

KeepSafe

KeepSafe uygulaması parola korumalı basit bir uygulamadır. Uygulama İOS ve Android platformlar için tasarlanmıştır. Hem Keep Safe ile şifreleme hem de cihaz şifresi ile iki taraflı koruma sistemini aktif etmektedir. Keep Safe uygulamasını akıllı cihazlarınıza ücretsiz indirebilirsiniz. Uygulamalar arasında sıklıkla tercih edilmektedir.

KYMS

Hesap makinesi şeklinde tasarlanmış olan KYMS, uygulaması dışarıdan bakan birinin gizli bir uygulama olduğunu anlamaması için geliştirilmiştir. İlk bakıldığında bir hesap makinesi ile karşılaşıyorsunuz. Tek yapmanız gereken 4 rakamlı parolanızı girmek. PDF,Word, Excell gibi dosyaları gizleyebildiğiniz gibi tüm Office dokümanlarını saklayıp şifreleyebilirsiniz. Bu uygulama İOS için tasarlanmış ve ücretsiz olarak indirebileceğiniz bir uygulama.

Gallery Lock Lite

Gallery Lock Lite uygulaması diğer uygulamalardan farklı olarak uygulama ikonunu sakalayabilme özelliği ile hizmet vermektedir. Bu uygulamayı cihazda bulabilmek için önce kare tuşuna basmak gerekli. Daha sonra şifre girilerek “ara” komutu verilir. Uygulamanın en önemli özelliği başka biri uygulamayı 3 kere yanlış girerse o kişinin ön kamera üzerinden fotoğrafı çekilerek uygulama içerisine atılır. Böylelikle telefondaki fotoğraflara kimin ulaşılmak istediği ortaya çıkar. Oldukça kullanışlı bir gizleme uygulamasıdır.

PhotoVault

Sadece fotoğraf gizlemek için geliştirilen bu uygulama ile özel fotoğraflarınızı saklarken, sizin seçtiğiniz özel fotoğraflar için özel bir klasör oluşturmaktadır.  Bu uygulama resim galerisi gibi görünse de bir çok resmi gizlemektedir. Uygulama Android cihazlar için tasarlanmıştır. Google Play Market’te 1,5 dolar karşılığında indirebilirsiniz.

Vaulty

Android tabanlı bir uygulama olan Vaulty, ile sadece bir parola kullanarak klasörlerinizi saklayabilirsiniz. Telefonunuzu kaybetseniz bile bulut veri tabanı aracılığı ile tüm klasörlerinize ulaşabilirsiniz.

Önceki İçerikTurkuaz Hangi Renklerin Karışımıyla Oluşur?
Sonraki İçerikWhatsApp Çevrim İçi Takip Nasıl Yapılır?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz