Ana Sayfa Mobil Türk Telekom (Avea) Bedava Dakika Kazanma

Türk Telekom (Avea) Bedava Dakika Kazanma

199
0

Avea ile yapılan ortaklık çalışması neticesinde ortaya mükemmel bir operatör çıktı. Türk Telekom(Avea) bedava dakika kazanma rehberinden hemen önce dilerseniz bu operatörü daha detaylı bir şekilde inceleyelim.

Çekim kalitesi ne derece yüksek bilinmez ancak kullanıcı yorumlarını incelediğimizde bu konuda çok fazla sorun yaşadıklarını görebiliyoruz. İnternet sağlayıcısı olarak da kaliteli hizmetten yoksun olan Türk Telekom, neyse ki esnek tarifeleri ile birlikte cep telefonu kullanıcılarını kazanmış durumda.

Türk Telekom bedava dakika kampanyaları ile birlikte daha fazla insana ulaşma gibi bir hedefe sahip olan bu operatör, özellikle öğrencileri kıskaca almayı başarıyor. Oldukça uygun fiyatlar ve daha esnek tarifeler ile birlikte sizlerde daha az ödeme şansı elde edeceksiniz. Dakika ve internet kampanyaları ile birlikte hediye konusunda da cömert bir tavra sahip olan firmanın yeni dönem kampanyalarına da birlikte göz atalım istiyoruz.

Milyon Paket Dakika Kazandırıyor

“Paket” yazıp 9090’a sms gönderdiğiniz takdirde sizler de bedava dakikalarınıza saniyeler içerisinde kavuşacaksınız. Bu kampanya dahilinde yalnızca Türk Telekom üyeleri ile iletişim kurabiliyorsunuz. Farklı operatörleri aramak istediğinizde ne yazık ki kampanya dahilinde sunulan dakikalarınız fayda sağlamayacaktır.

50 ve 100 dakika olarak belirlenen bedava dakika kampanyası, kısa süre içerisinde milyonlarca insana ulaşmayı başardı ve özellikle öğrencilerin bu konuda ne denli memnun olduklarını görebiliyoruz. Bu memnuniyeti, Türk Telekom ismini bir adım daha ileriye taşıyor ve bu da daha fazla insana ulaşmalarını kolay hale getiriyor. Henüz bu operatöre üye değilseniz eğer sizler de numara taşıma işlemlerini ücretsiz olarak yerine getirebilir ve hizmet almaya başlayabilirsiniz.

Yalnızca dakika konusunda değil, internet ve sms konusunda da çok sayıda kampanyaya sahip olduklarını hatırlatmak isteriz.

Bedava 2000 Dakika Kampanyası

MILYON yazıp 3527’ye sms gönderebilir ve sizler de 1 ay boyunca kullanabileceğiniz 2000 dakikaya sahip olabilirsiniz. Türk Telekom üyelerine özel bu fırsatın an itibarıyla güncel olup olmadığını ne yazık ki bilemiyoruz ve çağrı merkezi çalışanları da net bir bilgi sunmuyor.

Yakın dönemde aktif olarak üyelere sunulan bu kampanyadan faydalanamadığınız takdirde 9lira ödeyerek 2000 dakika satın alabilirsiniz ve bu rakamın da gayet uygun olduğunu düşünüyoruz. SABIT 2000DK yazıp 6368’e mesaj atmanız yeterli olacaktır.

2000 dakika için talep edilen bu rakam oldukça uygun ve yine öğrenciler için muazzam bir fırsat olduğunu da belirtmek gerekiyor. Acil dakika ihtiyaçlarınıza yanıt almak adına sizler de bu kampanyayı tercih edebilir ve yine bu kampanyadan faydalanabilirsiniz.

Gece Paketi

Gece yazıp 4545’e sms göndererek 21:00 ve 09:00 saatleri arasında ücretsiz konuşma hakkı elde ediyorsunuz. Bunun için yapmanız gereken tek şey ise 30 lira ve üzeri yükleme yapmak olacaktır. Bu şartı sağladığınız ve bahsi geçen sms’i gönderdiğiniz takdirde sizler de iletişimi daha keyifli hale getirebileceksiniz.

Özellikle çiftler için özel bir çalışma olduğunu düşünüyoruz. Gece yarısı konuşmayı tercih edenler için de yine özel bir kampanya olduğunu belirtmek gerekiyor. 30 lira ve üzeri yüklemelerinizde yalnızca dakika ve konuşma süresi değil, aynı zamanda sms ve internet hakkı da elde ediyorsunuz.

Yazımızın başında da ifade ettiğimiz gibi Türk Telekom bedava dakika konusunda fazlasıyla bonkör davranıyor ve diğer kampanyaları inceleyip yine diğer operatörler ile bir kıyas yaptığınızda ne demek istediğimizi sizler de çok daha net bir şekilde anlayacak ve numara taşıma işlemi için daha fazla vakit kaybetmek istemeyeceksiniz.

Önceki İçerikVodafone Bedava Dakika Kazanma
Sonraki İçerikGizli Numaradan Arama Nasıl Yapılır?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz