Ana Sayfa Sosyal Medya Instagram’a Giremiyorum!

Instagram’a Giremiyorum!

193
0

Yoğunluk sebebiyle yaşadığınız sorunun bir başka farklı nedeni de olabilir. Instagram’a giremiyorum problemini detaylı bir şekilde ele almak ve bu sorunun çözümünde sizlere yardımcı olmak adına buradayız. Facebook tarafından satın alındıktan sonra daha popüler hale gelen ve milyonlarca kullanıcıya ulaşan instagram, an itibarıyla en çok kullanılan uygulamalardan bir tanesidir.

Bu uygulama sayesinde sizler de gündelik hayatlarınızı paylaşabiliyor ve insanlara ulaştırabiliyorsunuz. Hatta bazılarımız bu uygulama ile yaşıyor ve giriş yapamadıklarında canları sıkılabiliyor. Gelin hep birlikte bu sorunun asıl nedenlerine göz atalım ve neler yapmanız gerektiğini de detaylı bir şekilde inceleyelim.

Instagram’a Giremiyorum Sorunu Çözümü

– İnternet bağlantınızı kontrol etmeyi denediniz mi? Basit bir öneri demeyin, bazı zamanlar bunu unutabiliyor ve akıl tutulması yaşayabiliyoruz. İnternet bağlantısı mevcut ise yapmanız gereken bir şey daha var. İnternetinizi kapatıp açın ve uygulamaya yeniden giriş yapmayı deneyin. İşe yaramadığını söylüyorsanız eğer bir seçenek daha karşınıza çıkacaktır.

– Farklı cihazlarda instagram hesabının açık olması da giriş yapma sorununu karşınıza çıkartacaktır. Tablette ya da bilgisayarda açık olan hesabınız varsa eğer tüm cihazlardan çıkış yapmanız ve tek bir cihaz ile giriş yapmanız gerekecektir. Bu şekilde hareket ettiğinizde sorun yüksek ihtimalle çözümlenmiş olacaktır.

– Diyelim ki tüm bu adımlara rağmen hali hazırda hesaplarınıza giriş yapamıyorsunuz. O halde uygulamayı silip yeniden yüklemeyi deneyin ve bunun öncesinde ön belleği temizlemeyi de unutmayın. Arka planda birçok çerez, uygulamayı ve cihazlarınızı rahatsız edebiliyor ve bu sorunu ortadan kaldırdığınız takdirde sizler de hesaplarınıza sorunsuz bir şekilde giriş yapabileceksiniz.

– Son olarak bir detaydan daha bahsetmek istiyoruz ve bu adımlar hiçbir şekilde sonuç vermediyse destek maili ile birlikte hesaplarınızı kurtarma şansına sahip olacaksınız.

Instagram’a Giremiyorum: Destek Maili

Instagram-ayarlar-yardım-yardım merkezi/sorun bildir adımlarını takip ederek sizler de yardım alabilirsiniz. Giriş yapamıyor olmanızın nedeni hesabınızın şifresini ya da kullanıcı adını unutmuş olmanız ise bu konuda uygulama yetkilileri sizlere en iyi şekilde yardımcı olacaktır.

Destek maili ile birlikte ilginç bir prosedür de karşınıza çıkıyor ve hesap bilgilerinin yanı sıra fotoğrafınızı da mail atmanız gerekecektir. Güvenlik konusunda hata yapmak istemeyen instagram yetkilileri, gerçek kişi olduğunuzu ve daha da önemlisi hesabın gerçek sahibi olduğunuzu kanıtlamanızı istiyor. Aksi takdirde herhangi bir şekilde geri dönüş alamayacaksınız.

Uygulama Kaynaklı Giriş Sorunları

Kullanıcı adı ve şifremin doğru olduğundan eminim ancak uygulamaya hiçbir şekilde giriş yapamıyorum diyorsanız eğer bunun da bir çözümü var.

Wifi’yi kapatıp mobil ağ üzerinden erişim sağlamayı denediniz mi? bu yöntem çoğu zaman işe yarıyor ve birçok kaynakta da yine bu yöntemin en doğru yöntem olduğundan bahsediliyor.

İşe yaramadığı takdirde az önce de ifade ettiğimiz gibi uygulamayı silip ya da uygulamadan çıkış yapıp yeniden yüklemeyi ve bilgilerinizi bir kez daha girmeyi deneyebilirsiniz. Bu tür basit adımlar ile birlikte sizler de hesaplarınıza erişim sağlayabilecek ve sosyal medyanın tadını çıkartmaya başlayacaksınız.

Instagram, yoğunluğa bağlı olarak da bu tür sorunlar yaşatabiliyor ancak endişe edeceğiniz ya da paniğe kapılacağınız bir durum söz konusu değildir. Yazımızda da bahsettiğimiz gibi basit adımları takip ederek sizler de bu sorunu çözümleyebiliyorsunuz. En kötü ihtimalle destek maili atarak yardım talebinde bulunabilirsiniz. Sosyal medyanın patronu haline gelen instagram, yaşattığı sorunlar ile birlikte kullanıcılara da zor anlar yaşatıyor ancak bunu nasıl telafi edeceğini de çok iyi biliyor.

Önceki İçerikInstagram Hesap Kurtarma Yöntemleri
Sonraki İçerikPubg Mobil’de Donma ve Kasma Sorunu

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz