Ana Sayfa Sosyal Medya Telefon Numarası Olmadan Instagram’a Giriş Nasıl Yapılır?

Telefon Numarası Olmadan Instagram’a Giriş Nasıl Yapılır?

3337
0
telefon-numarasi-olmadan-instagrama-giris-nasil-yapilir

Cep telefonu numaranızı bu tür mecralarda paylaşmak istemiyor olabilirsiniz. Telefon numarası olmadan instagram’a nasıl giriş yapılır sorusuna yanıt vereceğiz ve aslında numaraya ihtiyacınız olmadığını sizler de net bir şekilde fark ediyor olacaksınız. Bazı kullanıcılar bu konuda hassas olabiliyor ve aslında editörler olarak da bu hassasiyetinize hak veriyoruz.

Merak etmeyin cep telefonu numarası paylaşmadan da giriş yapabiliyor ve hatta üyelik sürecini de sorunsuz bir şekilde tamamlayabiliyorsunuz. Cep telefonu numarasını boş bırakmanız yeterli ancak mutlaka bir email adresi bilgisi vermeniz gerekiyor. Aksi takdirde ne yazık ki erişim sağlayamayacaksınız.

Üyelik sürecinde bu detay yeterlidir. Peki ama üye olduktan sora cep numarasına ihtiyacım olacak mı? Kesinlikle hayır. Mail ya da kullanıcı adı bilgisini yazmanız ve ardından şifreyi girmeniz yeterli olacaktır. Instagram sizlerden zorunlu olarak cep telefonu numarası talep etmiyor ancak şifrenizi unuttuğunuzda ya da hesaplarınız çalındığında sisteme kayıtlı bir cep telefonu numarasının olması, süreci kesinlikle daha güvenilir ve daha kolay hale getirecektir. Aslında cep numarası talebinin en önemli nedeni de kesinlikle budur.

Instagram, an itibarıyla en popüler sosyal medya hesaplarından biri ve bunu da fazlasıyla hak ettiklerini belirtmek gerekiyor. Milyonlarca kullanıcıya sahip durumda ve bu sayı her geçen gün biraz daha artıyor. Gündelik hayatlarınızı daha ihtişamlı ve filtre desteği ile birlikte daha cazip şekilde paylaşabilirsiniz. Ücretsiz hesap oluşturabiliyor ve hatta e ticaret işlemleri için de yine bu mecrayı kullanabiliyorsunuz.

Yalnızca bireysel kullanıcılar için değil, ticari işletmeler ve büyük markalar için de şu an için harika bir platform olduğunu düşünüyoruz. Henüz bir hesabınız yoksa eğer sizler de profil açabilir ve instagram’ı keşfe çıkabilirsiniz. Gayet keyifli bir yer ve incelemelerinizi yaptığınızda bunu sizler de çok daha net bir şekilde fark ediyor olacaksınız. Her geçen gün yepyeni güncellemeler ile birlikte bir adım daha öne taşınıyor ve daha popüler hale geliyor. Hesap açarak sizler de bu eğlenceli ve kalabalık ailenin bir parçası olabilirsiniz.

Önceki İçerikInstagram Video İndirme Nasıl Yapılır?
Sonraki İçerikIPhone’da Kamera ve Ekran Görüntüsü Alma Sesi Nasıl Kapatılır?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz