Ana Sayfa Sosyal Medya Snapchat Streak Nedir?

Snapchat Streak Nedir?

3646
0

Bir başka snapchat kullanıcısı ile birlikte birbirinize 3 gün boyunca snap göndermeniz ve bunu 24 saatlik süre içerisinde yapmanız durumunda snapchat streak nedir? Sorusuna yanıt almış oluyorsunuz.

Aynı zamanda bu ikili arasında bir alev emojisi beliriyor. Bu olay, sıkı arkadaşlığı temsil ediyor ve aslında ne kadar yakın olduğunuzu ortaya koyuyor. 3 gün kuralını uyguladığınızda aranızda bir emoji beliriyor ve snapstreak’ta bulunduğunuz gün sayısına bağlı olarak ilişkinizi güçlendirmiş oluyorsunuz.

Bu İlişkiyi Nasıl Koruyabilirsiniz?

Snapstreak’ı saklamak ve koruma altına almak istiyorsanız eğer yerine getirmeniz gereken birtakım kurallar var. Bu kurallar, uygulamayı daha heyecan verici ve daha dikkat çekici hale getiriyor diye düşünüyoruz.

Birbirinize sık sık snap göndermeniz şart. Bakın sohbet etmelisiniz demiyoruz çünkü bu herhangi bir işe yaramayacaktır. İletişimi güçlendirmek ve emojinizi korumak adına snap atmanız yeterli olacaktır. Bu bir resim olabilir ya da vidyo da atabilirsiniz. Bu sayede sizler de ilişkinizi koruma altına almış oluyorsunuz.

Yakın arkadaşlar ya da flörtöz tavırlar sergileyen çiftler için harika bir detay ve bu detay sayesinde insanlar da aranızdaki ilişkiyi görebiliyorlar. Uygulamayı daha hareketli kılmak adına bu tür güncellemelere ihtiyaç var ve son dönemde bir adım daha öne taşındığını net bir şekilde görebiliyoruz.

Streak Ne Zaman Bozulur?

Snapstreak durumunun bozulması ise şu şekilde oluyor. Size verilen sürelerde herhangi bir şekilde snap gönderimi yapmadıysanız streak bozulacaktır. Uygulama, ilişkinizi alevlendirmek adına sizleri teşvik ediyor ve daha hareketli olmanızı istiyor ancak bunu yapmadığınızda ilişki geriye gidecek ve emoji de ortadan kalkacaktır.

Snapchat tarafından geliştirilen keyifli bir detay olduğunu bir kez daha hatırlatmak isteriz. Henüz bu güncellemeden haberdar değilseniz eğer sizler de kendinize yakın bir arkadaş bulabilir ve bu deneyimi onunla yaşayabilirsiniz. Farklı insanlar tanıyabileceğiniz ve aynı zamanda kısa hikayeler ile kendi reklamınızı seks hikayeleri yapabileceğiniz eğlenceli bir uygulamadan ve özellikten bahsetmeye çalıştık. Yakın zamanda yepyeni güncellemeler ile birlikte bu uygulamanın daha popüler hale geleceğini düşünüyoruz.

Önceki İçerikSubway Surf Oyununun Gerçek Hikayesi
Sonraki İçerikMac Adresi Nedir?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz