Ana Sayfa Mobil En Güzel Şekilli Yazı Yazma

En Güzel Şekilli Yazı Yazma

23752
0

Dikkat çekici ve estetik bir sunum yapmaya ne dersiniz? Şekilli yazı yazma eylemi ile birlikte bu mümkün hale geliyor ve sizler de sunumlarınızın yanı sıra eğitim hayatınızda da bu bilgiden faydalanabilirsiniz.

Semboller ile destekleyeceğiniz metinlerinizi daha geniş kitlelere ulaştırabilir ve onların ilgisini çekebilirsiniz. Görsellik her zaman önemlidir ve özellikle metin bazlı çalışmalarda bu detayın bir adım daha öne taşındığını görebiliyoruz. Emin olun hiç de zor değil ve az sonra bahsedeceğimiz detaylar sayesinde sizler de sunumlarınızı bu doğrultuda yaratabilecek ve kitlelere ulaştırabileceksiniz. Sadece metin destekli sunum yapmak ne yazık ki bir süre sonra takipçilerin odaklarını kaybetmelerine neden oluyor. İlgiyi sunum boyunca üzerinizde tutmak adına sizler de bu yazıdan faydalanabilirsiniz.

Şekilli Yazı Yazma Program Kullanımı

Bu konuda yardım alabileceğiniz programların sayısı bir hayli fazla ve ücretsiz olarak indireceğiniz programlar sayesinde sizler de farklı sembol ve harflere ulaşabiliyorsunuz. Herhangi bir harfi alfabede yer aldığı şekilde sunumlarınıza dahil etmek ne yazık ki çok da farklı bir detay olmayacaktır. Bu harfi daha sembolize edilmiş ve estetik şekilde eklediğinizde ise sunumlarınız daha dikkat çekici bir hal alıyor. Editörlerimiz, bu yazının sonunda geniş bir tabloya yer veriyor ve bu tablo sayesinde şekiller ile birlikte ilgi çekici harflere de kolayca ulaşabilirsiniz.

Program tavsiyesinde bulunmak istemiyoruz çünkü çok fazla var ve online dünya aracılığı ile kısa bir araştırma yaptığınızda sizler de işe yarayacak olan programa kısa süre içerisinde erişim sağlayabilirsiniz.

Şekilli Yazı Kopyala Yapıştır

Az önce de bahsettiğimiz gibi editörlerinizin hazırladığı kalabalık bir liste var ve bu listeden sizler de harf ya da sembol seçimlerinizi kolayca yapabiliyorsunuz. Orijinal bir yazı sunmak yerine daha estetik harf ve sembollerden oluşan bir yazı hazırlamak emin olun o sunuma değer katacak ve elde edeceğiniz ilgiyi de her geçen dakika biraz daha arttıracaktır. Ayrıca sunum yaptığınız insanlar bu çalışmaya büyük bir emek verdiğinizi de kısa süre içerisinde fark etmiş olacaklardır.

Harf ya da sembolleri metnin tamamında benzer şekilde kullanabileceğiniz gibi yalnızca vurgulamak istediğiniz noktalarda da kullanabilirsiniz. Bu önemli bir başlık olabilir ya da yazı içerisinde yer alan önemli kısımları doğru bir biçimde vurgulamak adına da yine bu detayları kullanabilirsiniz.

Şekilli Harfler ve Semboller

Şekilli yazı yazmak için ihtiyacınız olan şey yalnızca harfler değildir. Vurgu yapmak istediğiniz noktalarda sevimli bir smiley kullanabilir ve çalışmalarınızı daha sempatik ve dikkat çekici hale getirebilirsiniz. İhtiyacınız olan birçok sembolü de yine bu listeye dahil etmiş durumdayız. İncelemelerinizi yaptığınızda ne kadar kalabalık bir liste ve arşiv olduğunu sizler de net bir şekilde göreceksiniz. Harfler ile birlikte sembolleri de kullanabilir ve metinlerinizi dilediğiniz gibi süsleyebilirsiniz.

En Güzel Şekilli Harf ve Semboller

[̲̅A̲̅]  [̲̅B̲̅]  [̲̅C̲̅]  [̲̅D̲̅]  [̲̅E̲̅]  [̲̅F̲̅]  [̲̅G̲̅]  [̲̅Ğ̲̅]  [̲̅H̲̅]  [̲̅I̲̅]  [̲̅İ̲̅]  [̲̅J̲̅] [̲̅K̲̅]  [̲̅L̲̅]  [̲̅M̲̅]  [̲̅N̲̅]  [̲̅O̲̅]  [̲̅Ö̲̅]  [̲̅P̲̅]

Ꮧ  β  Ȼ  Ɗ  Ɛ  Բ  Ǥ  Ğ  Ħ  ł  Ꭵ  J  Ҡ  Լ ♏  И  Ø  Ƥ   Ȓ  Ṩ  ʂ  Ҭ  Ȗ  ὗ Ѵ ҷ  Ƶ

⍲ ℬ  ල  Ḉ  Ɗ  ℰ  ℱ  ᘜ  ℋ  ł ĺ  Ĵ   Ƙ  Ꮭ   ᙏ   ℵ Ọ  Ṏ Ꭾ  ℛ  ຮ   ፐ  ນ  Ꮙ  Ꭹ

A B C  D E F G H I J K L M N O  P R S T U V Y Z

ƛ  Ɓ  Ƈ  Ɗ  Є  Ƒ  Ɠ  Ӈ  Ɩ  ʆ  Ƙ  Լ  ℳ  Ɲ  Ơ  Ƥ  Ʀ  Ƨ  Ƭ  Ʋ  Ɣ Ƴ  Ȥ

Önceki İçerikWindows 10 Sistem Geri Yükleme Nasıl Yapılır?
Sonraki İçerikBilgisayar Telefonu Görmüyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz