Ana Sayfa Sosyal Medya Whatsapp’ta Telefon Numarası Gizleme Nasıl Yapılır?

Whatsapp’ta Telefon Numarası Gizleme Nasıl Yapılır?

113
0
whatsappta-telefon-numarasi-gizleme

Whatsapp uygulamasına giriş yaptığınızda profillerinizi yani hesaplarınızı oluştururken cep telefonu numaranıza da ihtiyaç duyuyorsunuz. Fakat numara değişikliği yaptığınızda bu profilleri kullanamıyorsunuz. Whatsapp’ta telefon numarası gizleme işleminden bahsedeceğiz ve bu sayede numaranızı kullanmadan da işlem yapabileceksiniz.

Uygulama içerisinde yer alan numara değiştir alanını kullanmanız yeterli olacaktır. bu buton ile birlikte sizler de numaranızı değiştirebiliyorsunuz ancak gizleme işlemi için ek bir servis hizmeti ya da program kullanmanız gerekiyor. birçok forumda bu işlemin mümkün olduğundan bahsediliyor ancak hatalı bilgi olduğunu unutmamak gerekiyor.

Sahte numara servisleri bu konuda hizmet veriyor ve eğer numaranızı gizlemek isterseniz fake bir numara temin edebilir ve yine bu numara ile sizler de yeni bir whatsapp profili oluşturabilirsiniz. Süreç gayet kolay ancak pek de tavsiye ettiğimiz bir yöntem değildir. Sahte numara servislerinde kişisel bilgileriniz talep ediliyor ve aslında size ait olan bilgiler de kısa süre içerisinde farkı firmalara ya da art niyetli şahıslara dağıtılıyor.

Böyle bir şeye çok fazla ihtiyaç duymuyorsanız eğer kesinlikle tavsiye etmiyoruz. Bu arada numara gizlemenin program ile mümkün olduğunu dile getiren şahıslardan ve uygulamalardan da uzak durmanız gerektiğini bir kez daha hatırlatmak isteriz.

Whatsapp’ta Numara Gizlemek Program ile Mümkün mü?

Şu an için Google Play mağazalarını ziyaret ettiğinizde bile bu konuda hizmet veren ücretli ve ücretsiz programların yer aldığını sizlerde net bir şekilde göreceksiniz. Fakat az önce de dile getirdiğimiz gibi bu programların tek bir amacı var ve o da kişisel bilgilerinizi elde edip satışa çıkartmaktır. Kesinlikle bu oyuna düşmeyin ve bu tür üçüncü parti yazılımları da ihtiyacınız olmadığı takdirde kullanmayın.

Sahte numara servisleri ise bir nebze de olsa kullanılabilir ve çok ihtiyacınız olduğu takdirde bu kurumları tercih edebilirsiniz. Bunun dışında verilen bilgiler tamamen hatalıdır ve zaten kullanmaya başladığınız andan itibaren bu programların herhangi bir şekilde fayda sağlamadığını sizler de daha somut bir şekilde fark ediyor olacaksınız.

Önceki İçerikIPhone’da Kamera ve Ekran Görüntüsü Alma Sesi Nasıl Kapatılır?
Sonraki İçerikIPhone’da Aramalar Otomatik Olarak Yanıtlama Nasıl Yapılır?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz