Ana Sayfa Mobil Telefon Hızlandırma Uygulamaları

Telefon Hızlandırma Uygulamaları

Akıllı telefon kullanıcılarının şikayetlerine kulak veriyor ve bu şikayetleri ortadan kaldırmaya çalışıyoruz. Telefon hızlandırma uygulamaları başlığı altında sizlere sunacağımız liste sayesinde kullanıcı deneyimi bir üst seviyeye taşınacak ve taleplerinize doğrudan yanıt alabileceksiniz.

Yüklediğiniz her oyun ya da herhangi bir program, cihazınızın yavaşlamasına sebebiyet veriyor ve özellikle arka planda çalışan uygulamalarda nedeniyle bu sorunu çok daha sık yaşıyorsunuz. Telefon hızlandırma programları sayesinde cihazlarınıza rahat bir nefes aldırabilir ve fayda sağlayabilirsiniz. Dilerseniz en popüler uygulamaları hep birlikte inceleyelim ve bu konuda sizlere de bilgi vermeye çalışalım.

Clean Master

En çok indirilen ve kullanıcılar tarafından en fazla puan alan uygulamalardan bir tanesidir. Ram temizliğinin profesyonel ve sağlıklı bir şekilde yapılması ve cihazın hız kazanması için sizler de bu ücretsiz programı indirebilirsiniz. Kingsoft mobil imzası taşıyan bu program, kısa süre içerisinde milyonlarca akıllı telefon kullanıcısına ulaşmayı başardı ve hali hazırda da download edilmeye devam ediliyor. Arka planda çalışan zararlı uygulamaları bildirim şeklinde kullanıcıya ileten ve onay doğrultusunda kısa süre içerisinde kapatan bu uygulama ile birlikte sizler de daha hızlı ve daha verimli bir kullanıma imza atmış olacaksınız.

App Cache Cleaner

Ön bellek temizliğinin ne denli önemli olduğunu bir kez daha hatırlatmak isteriz. Akıllı telefon kullanıcıları bu temizlik eylemini sık sık yerine getirmek durumundalar, aksi takdirde telefon her geçen gün biraz daha yavaşlayacak ve deneyim kötüleşecektir. App cache de bu uygulamalardan biri ve ücretsiz olarak indirebileceğiniz uygulama sayesinde arka planı temiz tutmak mümkün hale geliyor. Ara yüz konusunda fazlasıyla başarılı görünüyor ve zaten kullanıcı yorumlarını incelediğinizde bunu sizler de daha net bir şekilde görebilecek ve fark edeceksiniz.

Greenify

Arka planda çalışan uygulamaların yanı sıra cihazınıza zarar verebilecek olan kötü yazılımlar konusunda da sizleri uyarmaya devam ediyor. Ara yüzü oldukça kullanışlı ve kullanıcı yorumları da bunu daha net bir şekilde ortaya koyuyor. Ücretsiz olarak indirebileceğiniz program ile birlikte tarama işlemi de yapabiliyorsunuz ve sık sık yerine getireceğiniz bu eylem sayesinde zararlı yazılımları ortadan kaldırmak da mümkün hale gelecektir. Bu konuda da en büyük yardımcınız olacağını düşünüyoruz.

Cleaner

Clean master ile benzer özellikler gösteriyor ve memnuniyet seviyesi de bir hayli yukarıda. Ücretsiz olarak download edeceğiniz bu programın en büyük özelliği ise çerezleri saniyeler içerisinde temizliyor olmasıdır. Ram kontrolünü dilediğiniz an saniyeler içerisinde yerine getirebiliyorsunuz ve cihazınızı yavaşlatan her türlü program ya da yazılım konusunda sizlere anlık bildirimler iletiyor. Kullanıcının isteği dışında herhangi bir eylem gerçekleştirmiyor ve işlem öncesi mutlaka onay alıyor.

Yukarıda bahsi geçen ve en iyi telefon hızlandırma uygulamaları olarak lanse edilen programların tamamı ücretsiz olarak sunuluyor. Android işletime sistemine sahip tüm telefonlar için uyumludur ve milyonlarca kullanıcı tarafından indirilen özel programlardır. Cihazınızın yavaşladığını düşünüyor ve bu yavaşlıktan şikayet ediyorsanız eğer sizler de bu programlardan birini tercih edebilir ve hızlandırma işlemini sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Telefon hızlandırma işleminin yanı sıra zararlı yazılımlardan korumak ve cihazlarınızı riskten uzak tutmak adına da yine bu programlara ihtiyacınız olacaktır. Her geçen gün biraz daha geliştiriliyor ve eklemeler yapılıyor. Sizler de bu programları telefonlarınızda barındırabilir ve cihazlarınızı koruma altına alarak kullanıcı deneyimini bir tık daha ileriye taşıyabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler

Instagram Mail Adresi Değiştirme Nasıl Yapılır?

En popüler sosyal medya Platformu olan Instagram’da e-posta adresinizi değiştirmek mi istiyorsunuz? Şifrenizi unutmuş olabilir ya da saldırıya uğramış olabilirsiniz. Bu işlemi kolay bir...

Whatsapp’ta Engellendiğimi Nasıl Anlarım?

Ücretsiz sohbet uygulamaları arasında en çok tercih edilen isimlerden biri olan Whatsapp, son dönem güncellemeleri ile birlikte daha kullanışlı bir görüntü sergiliyor. Whatsapp’ta engellendiğimi...

Instagram Grup Kurma Nasıl Yapılır?

Sosyal medyanın en popüler uygulaması Instagram'da grup kurma işlemini, direct mesaj bölümünden belirlediğiniz kişileri seçerek sağlayabilirsiniz. Kullanıcıları fotoğraf paylaşımları ile birlikte mesajlaşma özelliğini de...

Snapchat Streak Nedir?

Bir başka snapchat kullanıcısı ile birlikte birbirinize 3 gün boyunca snap göndermeniz ve bunu 24 saatlik süre içerisinde yapmanız durumunda snapchat streak nedir? Sorusuna...

Instagram Hesaptan Çıkış Nasıl Yapılır?

Sosyal medya denilince akla ilk gelen isimlerden biri olan Instagram, milyonlarca kullanıcı ile birlikte var olan popülaritesini her geçen gün biraz daha arttırıyor. Instagram...